AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin: ''Biz Bursa'ya inanıyoruz''

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin;Bursa Yenişehir Havaalanında ek seferler konulduğunun müjdesini verdi, Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Pandemide normalleşme süreciyle birlikte yeniden uçuşlara açılan Bursa Havaalanımızda ek seferlerle birlikte haftanın her günü uçuş var. Erzurum, Trabzon ve Muş uçuşlarımızdaki yüksek doluluk oranları yeni ek seferlerin konulmasında etkili oldu. Milletvekili Esgin, Bursa'ya yeniden açık çağrımızdır.. Mevcut uçuşlardaki doluluk oranlarını arttırarak ek seferleri kalıcı hale getirebilir,Diyarbakır, Gaziantep,Adana,Elazığ,Samsun, Ordu, Giresun,Sivas, Kars,Van,Ağrı, Şanlıurfa,Adıyaman,Malatya, Antalya ve Kıbrıs'a yeni uçuşlar elde edebiliriz.

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin her uçuş öncesi ve sonrasında Bursa Kent merkezinden uygun fiyatlı yapmış olduğu transferlerle havaalanına ulaşmaya kolaylık sağladı.Öncelikli olarak ulaşımlarda Bursa Yenişehir Havaalanını tercih eden hemşeherilerimize  ve yüksek doluluk oranlarının artmasına emeği Erzurum, Muş  ve Trabzon hemşeheri derneklerimize teşekür ediyorum.

Başkan Aktaş: “Yine Kumla ve Kurşunlu’daki çalışmalar devam ediyor.'' Başkan Aktaş: “Yine Kumla ve Kurşunlu’daki çalışmalar devam ediyor.''

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin: ''Biz Bursa'ya inanıyoruz'' Ayrıca Adana,Elazığ ,Samsun ,Ordu Giresun,Sivas ,Kars Van ,Ağrı Şanlıurfa Adıyaman Malatya Antalya ve Kıbrıs olmak üzere yeni uçuşlar elde etmemiz mümkün olacaktır.