Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Kanser Haftası ve Hemşireler Haftası kutlamaları kapsamında Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi'ni ziyaret ederek hasta ve hemşirelerle bir araya geldi.

Ziyaretin ilk sırasında Başhekim vekili Fatma Betül Orhan ve hastane yönetimi ile bir araya gelen Bozbey, kanser tedavisi ve hastanedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra CHP İl Başkanı Nihat Yeşiltaş ile birlikte doktorları ve hemşireleri ziyaret eden Bozbey, Hemşireler Haftası'nı kutlayarak özverili çalışmaları için teşekkür etti.

Yıldırım Bayezid Türbesi'ne Tarihi Dokunuş Yıldırım Bayezid Türbesi'ne Tarihi Dokunuş

Tedavi gören hastalarla ve hasta yakınlarıyla da görüşen Bozbey, tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastane çalışanlarının özverili çalışmalarını takdir eden Bozbey, "Tedavi gören hastaların sağlık çalışanlarından memnun olduğunu görmek bizleri sevindirdi. İnşallah hepsi en kısa sürede eski sağlığına kavuşacaktır. Hastanede görevli tüm arkadaşları da yürekten kutluyorum. Büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Sağlık sektöründe çalışan tüm güzel insanlara selam olsun" dedi.

Ziyaret, hastaneden ayrılış ile sona erdi.

Editör: Sıcak Havadis