Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz,  ilçe sakinleriyle buluştu. İstişarelerin ve görüş alışverişlerinin temel alındığı buluşmalarda Başkan Oktay Yılmaz, mahallelerin eksikleri ve sorunları hakkında ilçe sakinlerinden bilgi alıp yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri de yerinde inceledi.

Başkan Yılmaz, “yerinde ve birlikte yönetim” anlayışı ile çalıştıklarını ve vatandaşların sorunlarını çözmek için sokak sokak gezdiklerini söyledi. Yıldırım’da göreve geldikleri günden bu yana “ortak akıl” vurgusu yaptıklarını belirten Başkan Yılmaz, “Bu sözümüzün gereği olarak Yıldırım'ı mahalle mahalle gezip, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Onların taleplerini, önerilerini ve şikâyetlerini doğrudan ilk ağızdan dinliyoruz. Mevcut sorunları yerinde görüp, çözümü de yerinde üretiyoruz.

Vatandaşlarla buluşmadan, esnafı dinlemeden, mahalleleri sokak sokak gezmeden üretilen hizmetin yeteri kadar faydalı olamayacağına inanıyoruz. Mahallelerimizin hangi hizmete ihtiyacı olduğunu, o mahallenin sakinlerinden daha iyi kimse bilemez.  Bu yüzden projelerimizi sahada, hemşerilerimizle birlikte şekillendiriyoruz. Mahallelerimizi gezmeye, vatandaşlarımızla buluşmaya ve Yıldırım'ı sahadan yönetmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.