• DOLAR 32,52 %0.02
  • EURO 34,67 %-0.10
  • ALTIN 2.432,37 %-2.69
  • BİST100 9.645 %-0.50
  • BITCOIN 66.400 %2.78
  • ETHERIUM 3.189 %1.17
15°

Bursa Haberleri

Bursa haberleri ve güncel Bursa gelişmeleri, Bursa ile ilgili tüm video, Bursa fotoğrafları ve Bursa haberleri Sıcak Havadis sitemizde


Bursa

Bursa'da Seçim Öncesi Birlik ve Beraberlik Mesajı: Başkanlar Sabah Namazında Bursalılarla Buluştu

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gemlik sahilinde düzenleme çalışmaları başlatarak, Bursa'nın sahil kimliğini öne çıkarmaya devam ediyor.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) ile işbirliğinde yürüttüğü "Deprem Risk Azaltma ve Önleme Planlama Projesi"nin ikinci toplantısını...

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkçeye gereken hassasiyetin gösterilmesine katkı sunmak için düzenlenen "Türkiye Yüzyılında Türkçenin Yüzyılı Bilgi Şöleni" başladı.

Bursa

Mustafa Bozbey, Bursa’yı karış karış gezerek seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Teknik Üniversitesi arasında imzalanan protokolle, sıvılaşma riski gözlenen zeminlere iyileştirme uygulanacak.

Bursa

Mustafakemalpaşa Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu kurslarına katılan yetenekli kursiyerler, sahnede sergiledikleri performanslarıyla büyük alkış topladı.

Bursa

CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı bugün yapılan toplantıda belli oldu.

Bursa

4. Bursa Liselerarası Kısa Film Yarışması’na katılacak öğrenciler, bu sene ‘Bağımlılık’ temasını işleyecek.

Bursa

Nilüfer’in en gözde bölgelerinden biri olan Gölyazı’da düzenlendi.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kardeş şehir Muş’a kazandırılan ‘Bursa Muş Kardeşliği Gençlik ve Eğitim Merkezi’, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Bursa

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mehmet Torun Aziz Torun Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören özel öğrencilerle bir araya...