Nilüfer Belediye Meclisi, 2019-2024 seçim döneminin son toplantısını ve ardından yapılan kapanış yemeğiyle veda etti. Toplantıda hem Başkan Turgay Erdem hem de meclis üyeleri duygusal veda konuşmaları yaptı.

Başkan Erdem Veda Etti

Şükrü Deviren: “Oda kapımızı söktük ve artık açık bir kapımız olacak. Şükrü Deviren: “Oda kapımızı söktük ve artık açık bir kapımız olacak.

Başkan Turgay Erdem, 5 yıllık çalışma süresi boyunca Nilüfer'e hizmet etmenin gururunu yaşadığını dile getirdi. Pandemi, deprem ve ekonomi gibi krizlerle karşılaşmalarına rağmen Nilüfer'de fark yaratmayı başardıklarını vurguladı. Erdem, "Hep birlikte uyum içinde çalışarak Nilüfer'e en iyisini yapmaya çalıştık. Meclis üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Meclis Üyeleri de Veda Etti

CHP, AK Parti, MHP ve İYİ Parti grup sözcüleri de veda konuşmaları yaparak Başkan Erdem'e ve meclis üyelerine teşekkür ettiler.

Duygusal Veda Yemeği

Meclis toplantısının ardından Nilüfer Belediye Meclisi Üyeleri, muhtarlar, başkan yardımcıları, müdürler, bölge sorumluları, danışmanlar ve Nilüfer Kent Konseyi yöneticileri veda yemeğinde bir araya geldi. Geceye CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir de katıldı.

Başkan Erdem Plaket Verdi

Başkan Turgay Erdem, bu dönem görev alan meclis üyelerine ve belediye yöneticilerine plaket vererek teşekkür etti. Zor günler yaşadıklarını, ancak Nilüfer'e yakışır bir şekilde hizmet etmeyi başardıklarını ifade etti. Erdem, "Birbirimizi kırmış olabiliriz, ancak hepimiz Nilüfer için çalıştık. Kusurlarımız olduysa affedilelim" dedi.

Doğum Günü Sürprizi

Barış Mahallesi Kadın Bandosu'nun mini bir gösteri sunduğu gecede Başkan Erdem'e doğum günü sürprizi de yapıldı. Erdem, doğum günü pastasını eşi Zeynep Terzioğlu Erdem, kızı Merve Hasret ve Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir ile birlikte kesti.

Duygu Dolu Anlar

Meclis üyeleri, muhtarlar ve personelin Başkan Turgay Erdem'e mesajlarının yer aldığı video gösterimi sırasında da duygusal anlar yaşandı.

Nilüfer Belediye Meclisi'nin 2019-2024 seçim dönemi, veda ve duygusal anlarla sona erdi.