65 kursiyere 'Uygulamalı Girişimcilik Belgeleri' törenle teslim edildi.

Gemlik Esnaf ve Sanatkârlar Odası, İŞKUR ve KOSGEB işbirliğinde gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonucu sertifika almaya hak kazanan

65 kursiyere 'Uygulamalı Girişimcilik Belgeleri' törenle teslim edildi.
Gemlik Esnaf ve Sanatkârlar Odası, İŞKUR ve KOSGEB işbirliğinde gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonucu sertifika almaya hak kazanan 65 kursiyere “Uygulamalı Girişimcilik Belgeleri” törenle teslim edildi.
Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda düzenlenen sertifika törenine Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Beki, Gemlik İŞKUR Müdürü Ünver Ünver’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı ve kursiyerler katıldı.
Sertifika töreninde konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz “Her kulvarda marka olmayı hak eden Gemlik’imiz için girişimci adaylarımızı destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan arkadaşlarımız Gemlik’e değer katacak işletmeler açarak istihdama katkı sağlayacaklar. İş yerleri açacak vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olduklarını bilmelerini istiyoruz” dedi.
Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Beki ise, “Amacımız ilçemizdeki istihdam ve ekonomiye katma değer sunacak iş yerlerini açılmasıdır. Gemlik ESO olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” diye konuştu.
Program sonunda Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonucu sertifika almaya hak kazanan 65 kursiyere “Uygulamalı Girişimcilik Belgeleri” teslim edildi.
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 14:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER