Bursa Valisi İzzettin Küçük Kestel'de

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Kestel Kaymakamı İskender Yönden ve Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’ı ziyaret etti. Bir süre önce Aydın Didim Ka

Bursa Valisi İzzettin Küçük Kestel'de
Bursa Valisi İzzettin Küçük, Kestel Kaymakamı İskender Yönden ve Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’ı ziyaret etti.
Bir süre önce Aydın Didim Kaymakamlığından Kestel Kaymakamlığına atanan, Kaymakam İskender Yönden’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vali Küçük, Kaymakam Yönden’ den brifing aldı.
Daha sonra Kestel Belediye Başkanlığına geçen Vali Küçük, Belediye Başkanı Yener Acar, Belediye Meclis Üyeleri ve Kestel halkı tarafından karşılandı. Kestel’in planlı bir şekilde yeniden yapılandığını vurgulayan Vali Küçük; “ Kestel nüfusu hızla artan ancak buna nazaran planlı bir şekilde yapılanan güzel bir ilçemiz. Kestel’de yaşanılabilirlik sürdürülürken aynı zamanda Bursa ekonomisine ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak tarıma dayalı yüksek kaliteli ürünler iç ve dış pazara sunuluyor. Üretimde de pazar payını önemli ölçüde arttıran üreticilerimize teşekkür ediyorum. ”dedi.
Kestel’de parkta oturan vatandaşlarla ve hemşireler haftası münasebeti ile stant açan hemşire öğrencilerle de sohbet eden Vali Küçük, gece gündüz demeden özveri ile çalışan tüm hemşirelerin, hemşireler haftasını kutladı.
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 10:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER