Bursaspor'da  bayramlaşma töreni Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde yapıldı.

Bursaspor'da  bayramlaşma töreni, Kurban Bayramı’nın 3. gününde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde yapıldı.Törene; Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler ve Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er ile yardımcı antrenörler, futbolcular ve kulüp personeli katıldı.

AK Parti Bursa teşkilatları ilçelerde saha çalışmaları sürdürecek. AK Parti Bursa teşkilatları ilçelerde saha çalışmaları sürdürecek.

Törende konuşan Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler “Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ait olduğumuz süper lige çıkacağımıza inanıyoruz. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz” ifadelerini kullandı.Başkan Hayrettin Gülgüler son olarak da “Tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik eder, Kurban Bayramı'nın bütün insanlığa huzur, sağlık ve barış getirmesini temenni ederim.” dedi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Yardımcımcısı Tamer İşler, başarılı defans oyuncusu Onur Atasayar ile yeniden anlaşma sağlandığını açıkladı. Tamer İşler "Geçen sezon takımımızın en önemli isimlerinden biri olan Onur Atasayar ile 2 yıllık anlaşmaya vardık. Her iki taraf için de hayırlı olsun. Onur'dan beklentilerimiz çok yüksek. Bursaspor'a Süper Lig yolunda bize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum" dedi.Anlaşma kulübümüze ve Onur Atasayar’a hayırlı olmasını diler, yeni sezonda başarılar dileriz.