Bursaspor TTF 1. Ligin 4. haftasında deplasmanda Altınordu oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor

Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler, Bursaspor Ekip Lideri Emin Adanur ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ağır, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı makamında ziyaret etti.Yapılan ziyarette Mudanya’da en kısa sürede Bursastore mağazası açılması ve Mudanya Belediyesi ile beraber yapılacak ortak projeler hakkında fikir birliğine varıldı.Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler ve Bursaspor Ekip Lideri Emin Adanur ziyaret sonunda Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a isminin yazılı olduğu formamızı ve Yeşil Beyaz Devrim kitabını hediye etti.

TTF 1. Ligin 4. haftasında deplasmanda Altınordu ile karşılaşacak Bursaspor takımı akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanla çalışmalarına devam etti.Antrenman öncesinde, Bursaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke'nin doğum günü kutlandı. Kutlamaya Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler, Bursaspor Ekip Lideri Emin Adanur ve Futbol Şube Sorumlusu Yardımcısı Mustafa Ermiş de katıldı.

Bursa Mustafakemalpaşa Belediyesi kuruluşunun 141. Yılını kutladı. Bursa Mustafakemalpaşa Belediyesi kuruluşunun 141. Yılını kutladı.

Bursaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 50 dakika sürdü.Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, pas pres çalışmasıyla devam etti. Bursaspor Takımı son bölümde taktik çalışma gerçekleştirdi.Bursasporun Yeni transferi Mehmet Erdem Uğurlu da akşam antrenmanında yer aldı.Cristobal Jorquera ve İsmail Çokçalış takımdan ayrı düz koşu yaptı.Bursaspor'da Sakatlığı bulunan Ramazan Keskin'in tedavisine devam edildi.Bursaspor Takımı yarın yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.