Özel NilVak Koleji öğrencilerinden bayram ziyareti

Özel NilVak Koleji öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret

Özel NilVak Koleji öğrencilerinden bayram ziyareti
Özel NilVak Koleji öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Özel NilVak Koleji öğrencilerini makamında ağırladı. NilVak Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Erol Gürlek ve öğretmenlerin de hazır bulunduğu ziyaret sırasında Başkan Bozbey öğrencilerin bayramını kutladı. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Mustafa Bozbey, daha sonra koltuğunu 4. sınıf öğrencisi Meriç Çiçek’e devretti. Başkan Bozbey’in makamına oturan Meriç Çiçek, ilk olarak yeşil alan ve çocuk parkları sayısını artırmak ve geri dönüşüm projelerine ağırlık vermek istediğini söyledi.

Çocuklarla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Bozbey de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara inandığını ve 23 Nisan’ı dünya çocuklarına armağan ettiğini belirterek “Sevgili çocuklar, egemenliği sonsuza dek sürdürecek olan sizlersiniz. Geleceğimiz sizlere emanet, geleceğimize sahip çıkın” dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 15:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER