Alper Taban: "Hizmet seferberliğimizi aksatmadan sürdüreceğiz." Alper Taban: "Hizmet seferberliğimizi aksatmadan sürdüreceğiz."

Mudanya'da seçim çalışmaları hızla devam ediyor. Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, Güzelyalı Su Ürünleri Kooperatifi'ni ziyaret ederek balıkçıların sorunlarını dinledi.

Dinçer, Mudanya'nın sorunlarını tespit ettiklerini ve çözümü için kararlı olduklarını söyledi. "Zaten sorunlar belli. Ancak, sorun varsa çözüm de var. Çözümü isteyecek ve çözümün peşinde koşacak insanlara ihtiyaç var biz de geldik. Sorunların peşinde koşup çözüm üreteceğiz. Kurumlarla ve vatandaşla barışık herkesin belediyesi olacağız. Merkezi hükümet, Büyükşehir Belediyesi'yle birlikte yatırımları getireceğiz" dedi.

Dinçer, Mudanya'da dostluk ve kardeşlik ortamının devam etmesi için çalışacaklarını da vurguladı. "Eksik kalan meseleleri çözmek için çaba harcayacağız. En önemli mesele dostluk ortamının, abi kardeş ortamının devam etmesi. Sizleri büyüğüm olarak görüyorum, siz de beni kardeşiniz olarak görün. 24 saat telefonumuz açık olacak her türlü konuda emrinizde koşacağız. Dün de öyleydik, yarın da öyle koşacağız. En kıymetli şey dostluk. Marina ile ilgili çalışma yapıyoruz. Sizlerinde önerileriyle daha güzelini yapacağız" ifadelerini kullandı.

Dinçer'in ziyaretine Güzelyalı Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Altın ve kooperatif üyeleri katıldı. Altın, Dinçer'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, balıkçıların sorunlarını dile getirdi.

Dinçer, Mudanya'daki seçim çalışmalarını sürdürerek, diğer esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geliyor.