CHP Yıldırım Belediye Başkan Adayı Mehmet Önder Mutlu, coşkulu bir kalabalığın karşısında "Yıldırımlılar bu değişime hazır!" dedi. Yıldırım'ın çocuklarının sokaklarında aç kalmadan, temiz bir çevrede ve korkmadan mutlu oynayabileceği bir geleceği hak ettiğini vurgulayan Mutlu, "Yıldırım'ı bir köy gibi yöneten anlayışı değiştirmek için yola çıktım." dedi.

Yıldırımlılar Mutlu Bir Geleceği Hak Ediyor

Mutlu, "Yıldırım'ın çocukları okullarına ulaşmak için kilometrelerce yol kat etmek zorunda kalmadan eğitim görmeyi hak ediyor. Yıldırımlılar daha refah, daha yaşanabilir bir kentte yaşamayı hak ediyor." diye konuştu.

Şadi Özdemir, resmen göreve başladı. Şadi Özdemir, resmen göreve başladı.

Yıldırım'ı Bir Köy Gibi Yönetmek Yetmez!

"Yıldırım'ı bir köy yönetir gibi yöneten anlayışı değiştirmek için yola çıktım." diyen Mutlu, "Ve şimdi sizlerin huzurunda Yıldırım Belediye Başkan Adayı olarak bulunmaktayım. İnşallah 31 Mart'ta da Yıldırım Belediye Başkanı olarak aranızda olacağım." dedi.

Yıldırım Cumhuriyet Değerleriyle Barışık, Çağdaş ve Refahı Yüksek Bir Kent Olacak

Mutlu, "Yıldırım'ı cumhuriyet değerleriyle barışık, Atatürk'ün izinde, çağdaş ve refahı yüksek, yaşanabilir, mutlu bir kent haline hep birlikte, sizlerin de desteğiyle getireceğiz. Yolumuz açık olsun." sözleriyle tüm partililere birlikte Yıldırım'ı kazanma çağrısı yaptı.

Haber Özeti:

  • CHP Yıldırım Belediye Başkan Adayı Mehmet Önder Mutlu, Yıldırımlılar'a mutlu bir gelecek vadediyor.
  • Mutlu, Yıldırım'ın çocuklarının daha iyi bir eğitim ve daha yaşanabilir bir kentte yaşama hakkı olduğunu savunuyor.
  • Mutlu, "Yıldırım'ı bir köy gibi yöneten anlayışı değiştirmek için yola çıktım." diyor.
  • Mutlu, Yıldırım'ı cumhuriyet değerleriyle barışık, çağdaş ve refahı yüksek bir kent haline getirmeyi hedefliyor.