Osmangazi Belediyesi, daha temiz bir ilçe için harekete geçti. "Mahallemizi Birlikte Temizliyoruz" adlı yeni proje ile Osmangazililer ve belediye ekipleri el ele vererek mahalleleri pırıl pırıl hale getiriyor.

Projenin ilk uygulaması Kükürtlü Mahallesi'nde gerçekleşti. Belediye Başkan Yardımcısı Mücahit Yıldızhan, mahalle muhtarı Canan Akın Erdem, belediye temizlik görevlileri ve mahalle sakinleri hep birlikte cadde ve sokakları temizledi. Yoğun katılımla gerçekleşen etkinlikte Kükürtlü'nün çehresi değişti.

Daha Temiz Bir Osmangazi İçin Hep Birlikte

Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mücahit Yıldızhan, projenin amacını ve önemini şu şekilde açıkladı:

"Mahallemizi Birlikte Temizliyoruz projemiz ile Osmangazi'yi daha temiz bir ilçe haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu projede asıl güç mahalle sakinlerimiz. Onların desteği ile ilçemizi pırıl pırıl hale getireceğimize inanıyorum. Bundan sonraki çalışmalarda da tüm mahallelerimizde bu projeyi uygulayacağız."

Kükürtlü'den Teşekkür

Kükürtlü Mahallesi Muhtarı Canan Akın Erdem de projeye gösterilen ilgi ve katılımdan dolayı mahalle sakinlerine ve Osmangazi Belediyesi'ne teşekkür etti.

Osmangazi'de Kültür Gezileri Başladı Osmangazi'de Kültür Gezileri Başladı

Mahallemizi Birlikte Temizliyoruz projesi, Osmangazi'nin daha temiz bir ilçe olması için önemli bir adım. Bu projeye tüm mahalle sakinlerinin destek olmasıyla daha yaşanabilir bir Osmangazi inşa edilecek.

Editör: Sıcak Havadis