Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı başlıyor

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı yarın oynanacak 16 maçla başlayacak.

Spor 23.09.2019, 12:02
25
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı başlıyor

İSTANBUL (AA) - Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur mücadelesi yarın oynanacak 16 maçla başlayacak.

Kupanın 3. turunda Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep, Gençlerbirliği, Göztepe, Kasımpaşa, Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile 2. turdan yükselen 33 takım olmak üzere toplam 92 ekip mücadele edecek.

Tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. tur müsabakaları 25 ve 26 Eylül'de oynanacak karşılaşmalarla tamamlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 3. tur müsabakalarının programı şöyle:

Yarın:

13.00 Yeni Çorumspor-Kasımpaşa (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.00 Payasspor-Boluspor (Payas İlçe)

14.00 Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay (Mardin 21 Kasım Şehir)

15.00 Somaspor-Keçiörengücü (Soma Atatürk)

15.00 Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Edirne 25 Kasım)

15.00 Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Esenler Erokspor-Uşakspor (Esenler)

15.00 1877 Alemdağspor-Sancaktepe (Alemdağ)

15.00 Muğlaspor-Bursaspor (Muğla Atatürk)

16.00 Altınordu-1922 Konyaspor (Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

16.30 Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor (Şanlıurfa GAP)

18.30 Balıkesirspor-Vanspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu (Osmanlı)

19.00 Adanaspor-Fethiyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 (Diyarbakır)

20.30 Kocaelispor-Sivas Belediyespor (Kocaeli)

25 Eylül Çarşamba:

13.00 Hacettepe-Yukatel Denizlispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Erzinspor-İnegölspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

14.00 Görelespor-Giresunspor (Görele 13 Şubat)

14.00 Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor (Fatsa İlçe)

14.00 Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha)

14.00 Hekimoğlu Trabzon-Adana Demispor (Vakfıkebir İlçe)

14.30 Ankara Demirspor-Başkent Akademi (TCDD Ankara Demirspor)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Kemerspor 2003-Sarıyer (Kemer İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor (Bodrum İlçe)

15.00 Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor (Tuzla Belediye)

15.00 Silivrispor-Kastamonuspor 1966 (Silivri)

15.00 Kırklarelispor-1954 Kelkit Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Ergene Velimeşe)

15.00 Pendikspor-Turgutluspor (Pendik)

15.00 Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

15.00 Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor (Mümin Özkasap)

16.00 İstanbulspor-Pazarspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.30 Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat)

18.30 Diyarbekirspor-Eskişehirspor (Diyarbakır)

19.00 Tarus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Tarsus İlçe)

19.00 Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Afjet Afyonspor-Bayrampaşa (Zafer)

20.30 Göztepe-Yozgatspor 1959 (İzmir Atatürk)

26 Eylül Perşembe:

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep (Kırıkkale Başpınar)

14.30 Hatayspor-Siirt İl Özel İdare (Osmaniye 7 Ocak)

16.30 Gençlerbirliği-Osmaniyespor (Eryaman)

18.30 Akhisarspor-Bayburt Özel İdare (Spor Toto Akhisar)

20.30 Sakaryaspor-1074 Çankırıspor (Yeni Sakarya Atatürk)

Muhabir: Ercan Doğan


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 26 53
2. Başakşehir 26 53
3. Galatasaray 26 50
4. Sivasspor 26 49
5. Beşiktaş 26 44
6. Alanyaspor 26 43
7. Fenerbahçe 26 40
8. Göztepe 26 37
9. Gaziantep FK 26 32
10. Denizlispor 26 31
11. Antalyaspor 26 30
12. Gençlerbirliği 26 28
13. Kasımpaşa 26 26
14. Konyaspor 26 26
15. Malatyaspor 26 25
16. Çaykur Rizespor 26 25
17. Ankaragücü 26 23
18. Kayserispor 26 22
Takımlar O P
1. Hatayspor 28 53
2. Erzurum BB 28 47
3. Bursaspor 28 46
4. Adana Demirspor 28 45
5. Akhisar Bld.Spor 28 45
6. Fatih Karagümrük 28 43
7. Altay 28 43
8. Ümraniye 28 40
9. Giresunspor 27 38
10. Keçiörengücü 28 35
11. Balıkesirspor 28 35
12. Menemen Belediyespor 28 35
13. İstanbulspor 27 33
14. Altınordu 28 31
15. Boluspor 28 25
16. Osmanlıspor 28 24
17. Adanaspor 28 20
18. Eskişehirspor 28 17
Takımlar O P
1. Liverpool 29 82
2. Man City 28 57
3. Leicester City 29 53
4. Chelsea 29 48
5. M. United 29 45
6. Wolverhampton 29 43
7. Sheffield United 28 43
8. Tottenham 29 41
9. Arsenal 28 40
10. Burnley 29 39
11. Crystal Palace 29 39
12. Everton 29 37
13. Newcastle 29 35
14. Southampton 29 34
15. Brighton 29 29
16. West Ham 29 27
17. Watford 29 27
18. Bournemouth 29 27
19. Aston Villa 28 25
20. Norwich City 29 21
Takımlar O P
1. Barcelona 27 58
2. Real Madrid 27 56
3. Sevilla 27 47
4. Real Sociedad 27 46
5. Getafe 27 46
6. Atletico Madrid 27 45
7. Valencia 27 42
8. Villarreal 27 38
9. Granada 27 38
10. Athletic Bilbao 27 37
11. Osasuna 27 34
12. Real Betis 27 33
13. Levante 27 33
14. Deportivo Alaves 27 32
15. Real Valladolid 27 29
16. Eibar 27 27
17. Celta de Vigo 27 26
18. Mallorca 27 25
19. Leganés 27 23
20. Espanyol 27 20
Namaz Vakti 25 Mayıs 2020
İmsak 03:40
Güneş 05:32
Öğle 13:06
İkindi 17:03
Akşam 20:30
Yatsı 22:14