Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Başkan Burada projesi kapsamında Özlüce Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşların talep, öneri ve sorunlarını dinledi. Başkan yardımcıları ve müdürlerin de yer aldığı ziyarette, yaşanan sorunlara yerinde çözüm arandı.
 

Nilüferliler ile Halk Evi’ndeki makamında sık sık bir araya gelerek taleplerini dinleyen,Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Başkan Burada programı kapsamında da mahallelere konuk olmaya devam ediyor. Başkan yardımcıları ve teknik müdürlerle birlikteziyaret ettiği mahallelerde hem yapılan çalışmaları hem de mahalle halkının yaşadığı sorunlarıyerinde inceleyen Başkan Turgay Erdem, yaşanan sorunların çoğunu yerinde çözümekavuşturuyor.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in bu haftaki durağı Özlüce Mahallesioldu. Mahalle esnafını tek tek gezerek hayırlı işler dileyen Başkan Erdem, Özlüce MahalleMuhtarı Hasan Çakır ve Özlüce sakinleriyle de bir araya geldi. Muhtar Hasan Çakır’danmahalleye yönelik taleplerini dinleyen Başkan Turgay Erdem, kendisinden randevu talep edenÖzlüce halkıyla da Başkan Burada karavanında özel olarak görüştü. Yapılacak çalışmalarhakkında vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunan Başkan Turgay Erdem, gelen talepleri dedeğerlendireceklerini belirtti.

Özlüceli çocuklarla da sohbet eden Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, onlara futbol topu ve çeşitli oyuncaklar armağan etti.