Bursa Başkanı Hayrettin Gülgüler , BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi'ni ziyaret etti.

TFF 1.  Ligde 4. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.Bursaspor'un 12 Eylül 2021 Pazar günü saat 20.00'de deplasmanda oynayacağı Altınordu maçını Alper Çetin yönetecek. Alper Çetin'in yardımcılıklarını Nurettin Dinçer Demir ve Mustafa Yüksel yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Barkın Kara oldu.

Bursaspor'dan yapılan açıklamada Mert Yılmaz  ve Mehmet Erdem Uğurlu'nun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.Mehmet Erdem Uğurlu'ya kulübümüze hoş geldin diyor, Bursaspor formasıyla başarılı bir kariyer geçirmesini diliyoruz.

Dündar: ''Aşure, bir olmak, birlik olmak, bütün olmak demektir.'' Dündar: ''Aşure, bir olmak, birlik olmak, bütün olmak demektir.''

Bursa Başkanı Hayrettin Gülgüler ve Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Hakan Cenkçiler, BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi'ni ziyaret etti. Ziyarette Okul Müdürü Osman Büyükkal, Müdür Yardımcı Sadık Değirmenci ve Beden Eğitimi Zümre Başkanı Fatih Çetinkayaz da yer aldı.Yapılması düşünülen ortak projeler ve altyapı oyuncularımızın gelişimi ile ilgili fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin sonunda Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler, Okul Müdürü Osman Büyükkal'a isminin yazılı olduğu formamısını hediye etti.