Bursaspor Teknik direktörü Mustafa Er: ''Bu sezon lig zorlu geçecek''

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden Öğrencilere ve esnafa tam destek Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden Öğrencilere ve esnafa tam destek

TFF 1 Lig ekiplerinden Bursaspor Sezon başı hazırlıklarını İbrahim Yazıcı Tesislerinde sürdürüyor.Transfer yasağı henüz kaldırılamadı,Bolu kampına kadar transferde önemli isimlerin gelmesi bekleniyor. Bursaspor bugün sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile kamp çalışmalarının ilk etabını tamamladı.Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 20 dakika sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman dar alanda pas pres çalışmalarıyla devam etti. Ardından çift kale maç yapan takımımız son bölümde hücum organizasyonları çalıştı.Sakatlıkları süren futbolcular İsmail Çokçalış ve Hasan Basri Ünal'ın tedavileri devam ederken Tuğbey Akgün salonda çalıştı.

Bursaspor ikinci etap çalışmaları için 8 Temmuz 2021 Perşembe günü Afyon'a hareket edecek.Bursasporlu oyuncu   Tayfun Bebek Antrenman sonrasında 21. Yaş gününü takım arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Kaynak: bursaspor.org