Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Alnı secdeye değiyor diye bizi kandıran, Allah ile bizi aldatan ve Atatürk istismarcılarından uzak duruyoruz. Büyük Türk Milletini uyarmaya devam ediyoruz. Bu kavga ve kamplaşma siyasetini reddediyoruz. Büyük Türkiye,Bütün Türkiye Millet Dışında Başka Bir İrade Tanımayan Anavatan Partisi olarak Turgut ÖZAL’dan İbrahim ÇELEBİ’ye Tekrardan Helal Oylarınıza Talip Oluyoruz.

Çelebi, Eğitim yapısının güçlü olması devletin geleceği için çok önemlidir. Kalkınmalarımız arasında en önemlisi eğitim sisteminin iyileştirilmesidir. Eğitimin eşit şartlarda olması ve çağdaş sistemlerle eş değer olması gerekmektedir. Eğitimi ticari yapı olmaktan çıkartmak bizim hedeflerimiz arasındadır.

Çocuklarımızın iyi bir eğitim alması bizim geleceğimiz için çok önemlidir. Onların eşit şartlarda kaliteli eğitim alması, devletin gelişmesini hızlandırır. Devletin hızlı bir şekilde kalkınmasını sağlar.Daima İnsan Daima Vatan diyerek, devletimize en iyi şekilde hizmet sunacağımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Anavatan Partisi olarak halkımızı her zaman dinledik ve onların sorunlarına yardımcı olduk.  İbrahim Çelebi Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak bizim görevimiz. Anavatan Partisi olarak halkımızın sesi olmak onların dertlerine çözüm bulmak onları dinlemek bizim işimiz.