Ayağa Kalk Bursa, hareketine tam destek geliyor

Bursaspor Takım Lideri Emin Adanur,Twitter Hesabından yaptığı açıklamada Bugün ilk ziyaretimizi Celal Sönmez beye yaptık.Bursa'ya herzaman çok büyük katkıları olmuş, her alanda şehre büyük yatırımlar yapmış, ciddi istihdam sağlayan bir aile Sönmez Ailesi.Sağolsun Bursaspor içinde herzamanki gibi yine yardımcı olacak.İyiki varsın Celal Ağa.. notunu paylaştı.

Takım Lideri Adanur, Nilüfer Belediye Başkanımız MimarTurgay Erdem beyi ziyarete geldik.Afyon ve Bolu kampına sponsor olduktan sonra bugünde Nilüfer Belediyesi Loca'sının 2 yıl daha süresini uzatarak, büyük bir katkıda bulundu.Kendisine teşekkür ediyorum.İyiki varsın Turgay Abi. Emin Adanur, Ziyaretlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sami Bilge beyi ziyaret ettik, birlik ve beraberliğimizin önemli olduğu bugünlerde Ayağa Kalk Bursa dedik. Kendisine misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. Bursa Ticaret Borsası Başkanı, kıymetli büyüğüm Özer Matlı beyefendiyi ziyaret ettik.Muhteşem misafirperverliği ile Bursaspor'un yanında olacağını söyledi ve bizlere destek oldu.Bugüne kadar yaptığın gibi yine abilik yaptın, sağol varol

Başkan Aktaş: ‘'Dönüşüm Büyükşehirle Başlar'’ Başkan Aktaş: ‘'Dönüşüm Büyükşehirle Başlar'’

Bursaspor Sezon öncesi hazırlıklarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde sürdürüyor,çalışmalarına sabah antrenmanıyla devam etti. Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 20 dakika sürdü.Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanımız tempolu koşularla devam etti. Bursaspor  son bölümde çift kale maç yaptı.Bursaspor'da Sakatlıkları süren İsmail Çokçalış ve Hasan Basri Ünal salonda çalıştı.

Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 2.si Anıl Erkin Zeray'a tebrik plaketi ve hediyelerini verdi. Bursaspor  Yönetim Kurulu üyeleri Emrah Kılıç, Serhat Akgün, Ali Ağır ve Bursaspor kulübünün Taekwondo antrenörü Turgay Aydın sporcuyu yalnız bırakmadı. Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Başparmak genç sporcuya 22-24 Ağustosta Estonya'da yapılacak olan Ümitler Avrupa Şampiyonası'nda başarılar diledi.