AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer'in seçim irtibat ofisinin açılışı, coşkulu bir mitinge dönüştü. Yoğun katılım gösteren Mudanyalılar, Gökhan Dinçer'e büyük ilgi gösterdi.

Açılışa, AK Parti Bursa Milletvekilleri Mustafa Varank ve Refik Özen, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, MHP Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Saltık, parti temsilcileri, oyuncu Bekir Aksoy ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sorunlara Çözüm Sözü

Yoğun ilgi karşısında duygulanan Gökhan Dinçer, Mudanya'nın sorunlarını çözmeye hazır olduğunu söyledi. Dinçer, "Yaklaşık 3 aydır Mudanya sokaklarında halkımızla biraradayız. Sorunlar var ama çözümü basit. En önemli problem iletişim. Halkımızla iletişim kapıları kapanmış. Kamu kurumlarımızda iletişim kesilmiş. İnşallah bunların hepsini çözeceğiz" dedi.

Dinçer, her cuma günü bir mahallede veya köyde halkla buluşacağını ve 15 günde bir halk günü düzenleyerek son vatandaşın sorununu da dinleyeceğini söyledi.

Mudanya Örnek Gösterilecek

Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da Mudanya'nın AK Parti belediyeciliğiyle buluşacağını ve tüm dünyada örnek gösterilecek bir ilçe olacağını söyledi. Varank, "Bizim gayemiz, ilçemize, şehrimize ülkemize hizmet etmek. Taş üstüne taş koymak. Biz Mudanya Bursa'nın, Türkiye'nin en güzel ilçesi olsun istiyoruz" dedi.

Bursa'da Ramazan Bayramı'nda Ulaşım Ücretsiz! Bursa'da Ramazan Bayramı'nda Ulaşım Ücretsiz!

Büyükşehir'den Destek

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da 31 Mart'ta Mudanya'yı AK Parti belediyeciliği ile yeniden hizmetle buluşturacaklarını söyledi. Aktaş, "Gökhan benim kardeşim evladım gibi. Beraber görev yaptık. Gökhan kardeşime sahip çıkmanızı istiyorum. Mudanya'yı turizm anlamında da ileri taşımak inşallah bize nasip olacak" dedi.

Coşkulu Kalabalık

Gökhan Dinçer'in seçim ofisi açılışı, coşkulu bir şekilde sona erdi. Vatandaşlar, Dinçer'e ve AK Parti'ye destek sözü verdi.

Gökhan Dinçer'in seçim vaatleri arasında şunlar yer alıyor:

  • Halkla iletişimi güçlendirmek
  • Sorunları çözmek için her cuma günü bir mahallede veya köyde halkla buluşmak
  • 15 günde bir halk günü düzenlemek
  • Kamu kurumlarıyla iletişimi en üst seviyeye çıkarmak
  • Mudanya'yı turizm anlamında ileri taşımak

Gökhan Dinçer, Mudanya'da AK Parti'ye rüzgar estirmeye hazır görünüyor.