MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden Gereğini yapın dedi

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi. Bülent Erden,Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sayın Hayri Türkyılmaz.Yüzme havuzu nun açılması, öğretmen evi nin tadilatı ve işyeri ihalesi konusunda nihayet bir hareketlilik gözlemliyoruz. KAPALI PAZAR..Yinemi kapalı pazaryeri diyeceksiniz.Evet diyeceğim, çünkü sonuçlanmadı.Üç yaz geçti, üçüncü kış kapıda.Öncelikle yenisini yapmadan eskisini kapatma gerekçeniz olan mahkeme kararını paylaşmanızı bekliyoruz.Biz söz konusu kararı inceledik.Kararda; pazaryerinin yapılmasına karar verildiği dönemin meclis toplantısında, yer seçiminin yanlış olduğu ifade edilmekte.Kapatılması konusunda bir hüküm bulunmamakta.


MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi. Bülent Erden, Gözümüzden kaçan bir şey varsa paylaşın öğrenelim.Alanın turizm amaçlı kullanılması gerekliliği söyleminize gelince.Giysi pazarı turizme hizmet etmiyormu?Onuda geçtik,Belediyenin kademesinin hala turizm alanında faaliyet gösteriyor olmasını nasıl açıklarsınız? Sayın Başkan,Gelelim yapacağım dediğiniz, geçtiğimiz günlerde zemin etüdü yapıyoruz söylemi ile fotoğraf paylaştığınız yenisine.Şeffaf belediyeciliğiniz gereği aşağıdaki konularda halkı aydınlatacak bilgiler vereceğinizi umarak soruları sıralıyorum.

1. Nerede yapacaksınız?
2. Neler içerecek, alan ölçüleri neler olacak?
3. Maliyeti, ödeme vadesi ve finans kaynağı.
4. İnşaat ne zaman başlayacak?
5. Ne zaman hizmete girecek?
6. İşletme yöntemi ne olacak?
7. Mimari proje paylaşabilirmisiniz?


Soruları her zaman ifade ettiğim gibi vekaleten
soruyorum.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, hasatta da çiftçileri yalnız bırakmıyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi, hasatta da çiftçileri yalnız bırakmıyor.

Cevap vermemeniz halinde iki değerlendirme yapılır.
1. Halka cevap vermiyorsunuz.
2. Cevapları bilmiyorsunuz.


MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi.Bülent Erden