Mourinho, İngiltere'den kalkan özel uçakla İstanbul'a vardı. Yolculuk sırasında Başkan Ali Koç, Acun Ilıcalı ve Sportif Direktör Mario Branco da ona eşlik etti.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tezahüratlarla karşılanan Mourinho, taraftarları selamladıktan sonra kendisi için tahsis edilen helikopterle ayrıldı.

Başkan Erdem: ''Özlenen bir iktidarın geleceğini sizlere söz veriyorum” Başkan Erdem: ''Özlenen bir iktidarın geleceğini sizlere söz veriyorum”

İmza töreni bu akşam saat 19.00'da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde gerçekleşecek. Stadın kapıları taraftarlar için saat 17.00'de açılacak.

Jose Mourinho'nun Fenerbahçe'ye imza atması büyük bir heyecan yarattı. Taraftarlar, Mourinho'nun takıma başarılar getireceğine inanıyor.

Mourinho, kariyeri boyunca Porto, Chelsea, Inter, Real Madrid ve Manchester United gibi dev kulüplerde çalıştırdı. 2 Şampiyonlar Ligi, 2 Avrupa Ligi ve 2 UEFA Kupası şampiyonluğu kazandı.

Fenerbahçe'nin Mourinho ile birlikte büyük başarılara imza atacağına inanılıyor. Bu tarihi imza törenini kaçırmamak için tüm Fenerbahçe taraftarlarını Ülker Stadyumu'na bekliyoruz!

Editör: Sıcak Havadis