Kıymetli Dostlarım 

Hepinizin malumu 2018 tarihinden itibaren CHP de siyaset yapmaktayım. Siyasete girişim mazlum ve mağdur olan Yıldırımlı insanımızın dertlerini gündeme taşımak, dertlerine derman olmaktı. Birtakım çevrelerin oy deposu, çantada keklik gördüğü Anadolu insanımızı, doğu yakasının mazlum, mağdur halklarını CHP ile kaynaştırmak, buluşturmak ve bunu üst düzeyde nihayetleştirmek. Çok şükür Sn. Genel Başkanımız bu hafta geldi, dinledi, halkımızı ve çözüm için çözümler için taşın altına bedenini koyduğunu ifade etti. 


   Bu süreç içerisinde her daim haksızlıkların, yolsuzlukların karşısında milletimizin insanımızın cesur yürekli savunucusu oldum. Mücadele ettim.  Hepinizin bilmesini istediğim bir şey var ki oda Şahin Sevinç’in hedefi hiçbir makam ve mevki değildir. İşte bunun ispatı da şimdi aldığım karardır.
 

Ülkemizin seçim sathına girdiği bir süreçte dostlarımızın bizleri bir takım makam ve mevkilere layık görüp dillendirdiği bir süreçte BEN ŞAHİN SEVİNÇ olarak aktif siyaseti noktalıyorum.


 Siyaset yapmak arzusunda olan kardeşlerimin partili arkadaşlarımın önünü açmak adına, gayemin hedefimin makam ve mevki olmadığını ortaya koyma adına, bu dünyada her şeyin makam ve mevki olmadığını ortaya koyma adına İnsanlığın kurtuluşu, milletimizin huzuru için mücadele ederken makam ve mevki hırsının olmaması gerektiğini ifade etme adına AKTİF SİYASETİ NOKTALIYORUM.


   Bursa’da Doğu yakasında Anadolu insanının ikilem içerisinde kaldığı bir süreçte insanımız ile kucaklaştık, dertleştik, haksızlığa uğradıklarında, sonuna kadar yanlarında olup mücadele ettik ve son olarak halkımızın da Sn. Genel Başkanımızın Yıldırımdaki halkımız ile buluşmasında misyonumu tamamladığımı düşünüyorum.


 45 yaşında siyasi hayatıma son verme kara aldığımı tüm kamuoyuna paylaşıyorum.Bundan sonraki süreçte genç arkadaşlarımızın yolunu açtığımızı, bölgede rahat siyaset yapmalarının, istediklerinde gayret ettiklerinde başarılı olacaklarının da gerçeğini ortaya koyduk. Niyetimiz hayırdır. Bundan sonra da akıbetimizde hayır olur inşallah.Bu duygu bu düşünceyle bu süreçte istemeyerek de olsa kalbini kırdığım, üzdüğüm kim ya da kimler varsa helallik istiyorum. Benden de helal olsun.


   Bu siyasi çalışmalar, sürecinde gayretimle samimiyetimle özverimle toplumumuza, halkımıza hizmet etmede eğer mazide hoş bir seda bıraktı isem ne mutlu bana.  Bu süreçte şahsıma görev veren parti büyüklerime ve CHP camiasına ve başarımın arkasında en büyük desteği olan kıymetli eşime ve evimin gülü sevgili yavrularıma şükranlarımı sunuyorum.
                                                                                                                     Selam ve Saygılarımla