Gemlik Belediyesinin'den 'Gençlik İftarları' yapıldı

  Gemlik Belediyesinin “Gençlik İftarları” projesi kapsamında, liselere yönelik İftar etkinlikleri devam ediyor. Gemport Gemlik Anadolu Lisesi

Gemlik Belediyesinin'den 'Gençlik İftarları' yapıldı
 

Gemlik Belediyesinin “Gençlik İftarları” projesi kapsamında, liselere yönelik İftar etkinlikleri devam ediyor. Gemport Gemlik Anadolu Lisesinin ardından, ikinci iftar organizasyonu da Celal Bayar Anadolu Lisesinde gerçekleşti.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Okul Müdürü Kamil Beki ve öğretmenlerin de yer aldığı iftar yemeği, 400 öğrencinin katılımıyla okulun bahçesinde yapıldı.

Roman Kültürü Araştırma ve Yaşatma Derneği Çalgıcı Mektebi üyelerinin tasavvuf musikisi ve ilahileriyle renklenen program, iftar coşkusuna dönüştü. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’da ilahilere eşlik ederken, öğrencilerden büyük alkış aldı.

 “Gençlerimiz her şeyin en iyisine layıktır” diye konuşan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, öğretmen ve öğrencilerin Ramazan aylarını kutladı. Üniversite sınavına hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine başarı dileklerinde bulunan Başkan Yılmaz, ilçede eğitim ve öğretime yönelik hizmet ve yatırımların artarak devam edeceğini söyledi. 

Keyifli bir ortamda gerçekleşen iftar programı Okul Müdürü Kamil Beki’nin okuduğu dualar ile son buldu.
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 14:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER